~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Šta za vas znači lepota?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? EmptyNed Sep 29, 2013 6:51 pm

Šta je to lepota?
Koliko je ona presudna kod ljudi?
Da li je bitnija unutrašnja ili fizička lepota?
Šta uopšte karakteriše lepotu?

_________________
our house is a very, very, very fine house Šta za vas znači lepota? E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110081
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? EmptyUto Okt 01, 2013 11:11 am

Šta je to lepota?
Iskreno,ne znam.Fizicka lepota je nesto sto svako posmatra na drugaciji nacin,svako ima neki svoj kriterijum.Ono sto je meni lepo,mozda nekom drugom nije,i obrnuto.Unutrasnju lepotu takodje ne mogu da opisem ali recimo da je to ono sto me privlaci kod drugih ljudi i ona je to sto je mozda i presudno pri izboru decka,prijatelja i slicno.

Koliko je ona presudna kod ljudi?
Za mene,fizicka lepota nije preterano bitna a kao sto sam rekla,unutrasnja je mozda cak i presudna.Kod drugih ljudi bih,nazalost,rekla da je obrnuto jer su danas svi postali mnogo povrsni i najbitnije je dobro izgledati.

Da li je bitnija unutrašnja ili fizička lepota?
Ne bih bila u vezi sa nekim ko me fizicki ne privlaci ali opet,ne mora neko da bude objektivno lep da bi me privukao.Mozda taj neko mene privlaci ali u sustini nije neko ko bi bio okarakterisan kao lep.U svakom slucaju,unustrasnja lepota mi je mnogo bitnija.

Šta uopšte karakteriše lepotu?
Na drugima fizicki prvo primetim oci i kosu,i recimo osmeh i ako neko ima lepe oci/kosu/osmeh automatski mi je mnogo lepsi.Mada,meni su svi ljudi koje volim lepi.Unutrasnja lepota "maskira" neke,mozda fizicke nedostatke.

_________________
Šta za vas znači lepota? Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? EmptySre Okt 02, 2013 9:17 pm

Trenutno se na časovima srpskog bavimo modernom koja je pre svega slavila lepotu.
Oduševljava me kako je nekada lepota imala toliko značenje i koliko se cenila.
Mislim da je danas pažnja više posvećena ruganju ''ružnijima'' nego divljenju lepoti ili traženju bilo kakve lepote, koju možemo naći u svakoj sitnici ako malo bolje pogledamo.
Nije mi previše bitna fizička lepota kod ljudi, ali volim kada postoji.
Volim da uviđam lepotu u svakome i u svačemu. Sve je lepo na sebi svojstven način.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? EmptyPet Okt 04, 2013 4:01 pm

Šta je to lepota? - Najpre bih lepotu nazvala priviđenjem ili iluzijom, iz razloga što je lepota individualna i zavisi od ukusa. Bilo kakva lepota.
Koliko je ona presudna kod ljudi? - Ljudska lepota nije, ali lepota nekih drugih stvari jeste.
Da li je bitnija unutrašnja ili fizička lepota? - Fizička.
Šta uopšte karakteriše lepotu? - Naše viđenje iste.

_________________
our house is a very, very, very fine house Šta za vas znači lepota? E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27854
Datum pristupa : 05.10.2009

Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? EmptyČet Okt 17, 2013 7:23 pm

Šta je to lepota?
samo cu cititati Andrica "Lepota je vidljiva,ali nedostižna i nezadržljiva; ne da se uhvatiti, ne može se ukrasti, nema se za što kupiti, niti se može od ljudi oteti ni od Boga izmoliti; kao prividjenje je, nestvarno i kratkoveko, a draže od svega sto je živo, stvarno i nadohvat ruke."
Koliko je ona presudna kod ljudi?
Pa kod mnogih je presudna i jako znacajna lepota-fizicka naravno xD
Da li je bitnija unutrašnja ili fizička lepota?
Unutrasnja meni licno, ali ako pricamo uopsteno onda je fizicka lepota bitnija, barem vecini ljudi...
Šta uopšte karakteriše lepotu?
Zavisi od coveka do coveka, lepota je subjektivan pojam jako...

_________________
Šta za vas znači lepota? D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? EmptySre Feb 17, 2016 1:18 pm

Što kažu, lepota je u očima posmatrača Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? EmptySre Feb 22, 2023 10:50 pm

Mislim da je velikim delom harizma, način na koji neko prihvata sebe i kako se drugima predstavlja.

_________________
our house is a very, very, very fine house Šta za vas znači lepota? E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta za vas znači lepota? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta za vas znači lepota?   Šta za vas znači lepota? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta za vas znači lepota?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: O lepoti-
Skoči na: