PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Facebook

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
AlexXandra ^^
Admin
Admin

Birthday : 23.06.1996

PočaljiNaslov: Re: Facebook   Čet Feb 18, 2016 10:36 pm

Najvise ga goristim zbog grupe za faks i mesindzera.. Mnoge stvari na pocetnoj strani me uopste ne interesuju

Admin

Birthday : 19.12.1995

PočaljiNaslov: Re: Facebook   Pet Feb 19, 2016 4:22 am

Fejsbuk sam prvi put u zivotu napravila sredinom oktobra prosle godine,zbog fakulteta.Tu jednu devojku koju sam upoznala sam stalno nesto zapitkivala i ona mi je rekla da mi je najlakse da napravim profil i udjem u grupu za nas smer.I jeste mi mnogo lakse,ne moram da zavisim od jedne ili par osoba.Fejsbuk najvise koristim za faks i da pratim neke poznate licnosti koje volim,kao i za razne stranice o zivotinjama i ponesto sa nekim zanimljivostima.Inace imam malo prijatelja,tipa 50.Nisam htela da imam ni toliko,ali sta sad.Razni ljudi su mi slali zahteve,ali nisam htela da ih prihvatam,niti da saljem nekima.Kada bih dodavala sve ljude koje znam,imala bih ko zna koliko prijatelja,ali ne zelim.Ceo zivot sam gledala da pobegnem od tih ljudi i sad kao treba da ih dodajem u prijatelje.I ovo sto imam sad mi je previse Very Happy Koristim fejsbuk najvise za fakultet,ponekad nesto lajkujem,povremeno promenim profilnu i naslovnu fotografiju (jer mi brzo dosade),ne dopisujem se ni sa kim,osim sto nekad saljem Novaku razne smajlije,kojih nema nigde drugde osim na fejsbuku,kao i on meni Very Happy Inace mislim da fejsbuk moze da bude koristan,ali ga dosta ljudi koristi na pogresan nacin.Ima mnogo iritantnih i dosadnih ljudi,svakakvih gluposti,ali trudim se da to izbegavam.Ako ikada budem zavrsila fakultet (Very Happy),kad se to desi,verovatno cu izbrisati profil ili nesto slicno.Prvih mozda mesec dana mi je i bilo zanimljivo,sad je vec postalo dosadno i ne razumem zasto su neki ljudi toliko zavisni...

Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Facebook   Ned Feb 21, 2016 5:59 pm

i meni dosta pomaze oko inf na faxu, ali zaista sam rektko i ne citam skoro nista Very Happy

Admin

Birthday : 19.12.1995

PočaljiNaslov: Re: Facebook   Sub Maj 07, 2016 3:13 pm

Katherine Beckett ::
Fejsbuk najvise koristim za faks i da pratim neke poznate licnosti koje volim,kao i za razne stranice o zivotinjama i ponesto sa nekim zanimljivostima.
Sada imam najvise stranica sa hranom i raznim receptima Very Happy U sustini,vecina stvari koja mi izlazi su hrana,zivotinjice,bebe i poznate licnosti koje volim i drago mi je zbog toga Smile Mnoge stranice i ljude sam prestala da pratim,tako da mi mnogo manje izlaze gluposti,mada ih i dalje ima.

Only girl in the world
Only girl in the world

PočaljiNaslov: Re: Facebook   Pon Avg 08, 2016 9:10 am

Koristim ga od 2010. Retko kad sam aktivna.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
as mad as a hatter
as mad as a hatter

Birthday : 12.02.1996

PočaljiNaslov: Re: Facebook   Sub Avg 27, 2016 11:28 am

A ne znam, volim ja fejsbuk.

traljavi pocetak
traljavi pocetak

Birthday : 08.04.1998

PočaljiNaslov: Re: Facebook   Sub Okt 08, 2016 5:05 pm

Ulazim samo zbog igrice lol Ili zbog skole. Ali planiram da ga ugasim,viber i whatsupp su mi mnogo bolji.

be happy ones
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Facebook   

Nazad na vrh Ići dole

Facebook
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sebartijan Rulji brutalno pretukao novinarku!
» Nova indijska serija uskoro u Srbiji!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Internet-
Skoči na: