PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Instagram

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Mad hatter
as mad as a hatter
as mad as a hatter

Birthday : 12.02.1996

PočaljiNaslov: Re: Instagram   Sub Avg 27, 2016 11:19 am

Sviđaju mi se kreativni i neobični profili. Ne volim one na kojima je hrana, piće itd. Ima simpatične filtere za slike, što mi se sviđa.
Nemam profil.

traljavi pocetak
traljavi pocetak

Birthday : 08.04.1998

PočaljiNaslov: Re: Instagram   Sre Jan 25, 2017 1:43 am

Ulazim bas cesto,uglavnom pratim neke ljude koji putuju i izbacuju slike sa putovanja,ne pratim mnogo ljude koje znam hah I mnogo mi se svidja insta stori ^^

as mad as a hatter

Birthday : 12.02.1996

PočaljiNaslov: Re: Instagram   Pon Jan 30, 2017 6:10 pm

Napravih. Teodora me iskoristila pijanu lol

Admin
Admin

Birthday : 19.12.1995

PočaljiNaslov: Re: Instagram   Pet Jun 16, 2017 8:44 pm

Meni je Instagram za ljude koji putuju po svetu, upoznaju se sa razlicitim kulturama, narodima, hranom, spomenicima, prirodnim lepotama... Za ljude koji se bave nekom umetnoscu, koji dele svoja umetnicka dela sa drugima... Za ljude koji rade nesto zanimljivo i imaju zanimljive price, koje vredi podeliti sa svetom, kroz slike... Nije mi jasno zasto ljudi prave instagram samo da bi postavljali svoje selfije, i to uglavnom iste one koje stavljaju i na fejsbuk. Mislim, svako ima pravo da koristi drustvene mreze kako zeli, ali u cemu je onda razlika izmedju instagrama i fejsbuka, ako se na obe stvari postavlja identican sadrzaj? Ja nemam profil na instagramu, ponekad potrazim npr. sta stavljaju poznate licnosti koje volim i to je to, za to mi nije potreban profil.

los sueños no tienen límite
los sueños no tienen límite

Birthday : 24.06.1991

PočaljiNaslov: Re: Instagram   Pet Jun 16, 2017 9:08 pm

Katherine Beckett ::
Meni je Instagram za ljude koji putuju po svetu, upoznaju se sa razlicitim kulturama, narodima, hranom, spomenicima, prirodnim lepotama... Za ljude koji se bave nekom umetnoscu, koji dele svoja umetnicka dela sa drugima... Za ljude koji rade nesto zanimljivo i imaju zanimljive price, koje vredi podeliti sa svetom, kroz slike... Nije mi jasno zasto ljudi prave instagram samo da bi postavljali svoje selfije, i to uglavnom iste one koje stavljaju i na fejsbuk. Mislim, svako ima pravo da koristi drustvene mreze kako zeli, ali u cemu je onda razlika izmedju instagrama i fejsbuka, ako se na obe stvari postavlja identican sadrzaj? Ja nemam profil na instagramu, ponekad potrazim npr. sta stavljaju poznate licnosti koje volim i to je to, za to mi nije potreban profil.
Slažem se, sve si lepo objasnila.

PočaljiNaslov: Re: Instagram   

Nazad na vrh Ići dole

Instagram
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Instagram
» Anhelik Bojer i Altar Harabo se mrze u realnosti!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Internet-
Skoči na: