~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Suze-potreba ili odraz slabosti

Ići dole 
+20
_ladymadrid
Decode
Wolfgirl
Ena :)
queen.
gotcha.
Elizabeth
Mad hatter
stargirl
Margita
Mon amour
- ѕнσραнσℓι¢ -
Anđela ^^
Amyicha
~Evil Mastermind~
Aleksandra
error(no.23)
Meredith Rosario Sulez
moonchild.
enfant du monde
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10650
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 EmptySre Maj 10, 2017 12:34 pm

Ja suze shvatam kao potrebu. Mada, sve je subjektivno. Zbog čega je lakše kada plačemo, ne znam, niti mogu da ulazim u biohemiju i psihologiju haha
Lično se odavno nisam pošteno isplakala.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10650
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 EmptySre Nov 20, 2019 12:07 am

Kad sam bila mala plakala sam često i nisam to volela, obeležilo me je izgleda kao osetljivo, donekle razmaženo dete. Zato sam prevaspitala sebe i naučila da plačem retko i sama sa sobom. A sad što sam starija, to više i plačem i više volim da plačem. Još uvek isključivo sama
Nazad na vrh Ići dole
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110078
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 EmptyČet Nov 21, 2019 8:36 pm

Ne volim da placem pred drugima, jer cesto ne umem da objasnim sta mi je ili jednostavno ne moze nista u toj situaciji da se uradi i onda i meni bude neprijatno, i drugima, i ne zelim da mi bilo ko daje savete ili da me tesi. Placem jedino pred Novakom, mada mi najvise prija kad placem sama, nekad mi prija da se isplacem i izbacim sve iz sebe. Suze su svakako potreba, ali su i odraz slabosti u smislu da onda drugi osecaju sazaljenje prema tebi ili te ispituju sta ti je, a to ne volim - posebno ako se zbog necega rasplacem i neko mi kaze da to nije razlog za plakanje...

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 25
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 EmptyNed Nov 24, 2019 12:53 am

Mislim da suze predstavljaju i jedno i drugo. Kada dugo u sebi sakupljam osecanja o kojima ne zelim da pricam, posle nekog vremena imam potrebu da se isplacem, a razlog za to su najcesce situacije ili necije reci koje su me povredile ili kada nad nekim situacijama nemam kontrolu. I ne volim da placem pred drugima, bas zbog toga sto ne volim da drugi vide da me je nesto sto su uradili ili rekli povredilo.
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 EmptyČet Apr 06, 2023 4:07 pm

Selina Kyle ::
Kad sam bila mala plakala sam često i nisam to volela, obeležilo me je izgleda kao osetljivo, donekle razmaženo dete. Zato sam prevaspitala sebe i naučila da plačem retko i sama sa sobom. A sad što sam starija, to više i plačem i više volim da plačem. Još uvek isključivo sama
Isto. Valjda sam iz toga razvila teoriju da suze ne samo da nisu odraz slabosti, već upravo jačine neke osobe, posebno kada se radi o suzama u javnosti. Mislim da retko ko ima hrabrosti da opušteno plače u javnosti, ili samo pred drugom osobom, i da ga to zapravo čini jačom osobom od one koja će da skriva svoja osećanja i sačuva ih za primereniji trenutak kada nije okružena ljudima. Divim se ljudima koji mogu iskreno da plaču pred drugima i da im zbog toga ne bude neprijatno, to mi je vrhunac samopouzdanja i iskrenosti pred samim sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48537
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 EmptyUto Apr 18, 2023 2:13 am

Selina Kyle ::
što sam starija, to više i plačem i više volim da plačem
Isto je kod mene, ali iz nekog razloga već dugo retko plačem. Ako ne računam to što razne sitne stvari (pesma, epizoda serije, kraj filma) mogu da me rasplaču na par sekundi hahah

enfant du monde ::
Mislim da retko ko ima hrabrosti da opušteno plače u javnosti, ili samo pred drugom osobom, i da ga to zapravo čini jačom osobom od one koja će da skriva svoja osećanja i sačuva ih za primereniji trenutak kada nije okružena ljudima. Divim se ljudima koji mogu iskreno da plaču pred drugima i da im zbog toga ne bude neprijatno, to mi je vrhunac samopouzdanja i iskrenosti pred samim sobom.
Nisam ranije razmišljala na taj način. Deluje mi tačno. Posebno kad uzmem u obzir da cenim muškarce koji se ne plaše da plaču

_________________
our house is a very, very, very fine house Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Suze-potreba ili odraz slabosti
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Stavovi-
Skoči na: