~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Ishrana

Ići dole 
+8
Mad hatter
Golden B
_ladymadrid
Aleksandra
Anđela ^^
Elizabeth
enfant du monde
Luda_Skroz
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 25
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptySre Mar 08, 2017 12:05 am

Nisam probirljiva,volim da jedem sve,od voca i povrca do hrane iz Meka. Moj problem je sto kasno veceram.Vrlo cesto mi se oko 10-11 prijede pica ili tako nesto i nece mi nikad biti problem da idem da kupim. To mi je jako losa navika.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10650
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptySub Dec 01, 2018 9:27 pm

Od ponedeljka do četvrtka živim na kafi, vikendom sam prase. Najbitniji je balans, aha.  Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48537
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptySub Sep 12, 2020 12:26 pm

Amy Pond ::
Od ponedeljka do četvrtka živim na kafi
Živela sam ovako i sada kao ovo pročitam stegne mi se namučeni želudac... cryormiss

Trudim se da imam što kvalitetnije obroke, ne uspevam baš uvek ali je bolje nego što sam se ranije hranila. Ne preskačem više toliko obroke, hvala bogu. I smanjila sam konzumiranje kafe

_________________
our house is a very, very, very fine house Ishrana - Page 3 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110078
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptyNed Okt 25, 2020 1:37 pm

Strogo se pridrzavam ishrane za insulinsku rezistenciju vec nekih mesec dana. Nisam na dijeti kao kad sam isla kod nutricioniste, ali bas pazim sta smem i ne smem da jedem i pijem. Od tecnosti pijem samo vodu, limunadu i caj, ponekad pijem bademovo i kokosovo mleko ili stavim u kafu. Od voca gledam da jedem samo ono sto ne podize mnogo secer, od povrca takodje. Ne jedem nista sto ima u sebi belo brasno, jedem samo integralni hleb i peciva i uglavnom ne svaki dan, ako pravim npr. picu, sama pravim testo od speltinog brasna, a za lazanju sam koristila heljdine kore, jedem samo makarone od speltinog brasna, sve to naravno ne jedem svaki dan, mozda jednom nedeljno. Jedem samo basmati pirinac, krompir ne jedem, mada bih smela kuvani ponekad. Sto se tice slatkisa, jedino slatko sto jedem je crna cokolada sa 85% kakaa koja ima bas malo secera. Osim toga, ponekad pomesam obican grcki jogurt sa bobicastim vocem, a probacu uskoro da pravim keto palacinke i puding od cia semenki. Naisla sam na neke zdrave kremove i kolace, koji mi odgovaraju po sastavu i tome koliko ugljenih hidrata i secera imaju, iako su skupi, planiram uskoro da probam. Relativno sam se navikla na ovakav tip ishrane, iako mi mnoge stvari nedostaju. Nekako sam se i navikla da ne jedem slatko i ne pijem sokove, ali mi nedostaju neke stvari poput cokoladnog mleka, krompira, palacinki, bureka... Sve to bih mogla sama da napravim u drugacijoj varijanti, ali nije to to. Ovo ne radim toliko zbog kilaze ili izgleda, najvise zbog zdravlja i da bi mi se regulisali rezultati, da ne bih vise morala da pijem lek, to mi je glavna motivacija. Otkako sam pocela sa ovakvom ishranom smrsala sam par kila i osecam se mnogo bolje, mada mislim da ne bih mogla ceo zivot ovako da se hranim. Mislim da je skroz okej ponekad napraviti izuzetak i pojesti i popiti nesto sto ne smes, dokle god se ne vratim skroz na stari nacin ishrane.

_________________
Ishrana - Page 3 Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10650
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptyČet Nov 05, 2020 11:53 pm

Sramota me je koliko se loše hranim, bukvalno nemam izgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 25
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptySub Jan 16, 2021 1:25 am

Dosta sam pocela da vodim racuna o tome. Jako mi je bitno da mi svaki obrok bude izbalansiran, znaci da ima svega i kuvanog/meso ili redje riba/mlecni proizvod/hleb/salata. A za uzinu voce/orasasti plodovi. Tesko mi je da pratim sve ovo posebno kada je ispitni rok i kada sam pod stresom, ali trudim se da svaki dan, jedem nesto od ovoga.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27792
Datum pristupa : 05.10.2009

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptyUto Jan 19, 2021 11:04 pm

nisam redukovala ishranu ima već jače od godinu ako ne i dve..

_________________
Ishrana - Page 3 D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10650
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptyPet Apr 30, 2021 10:12 pm

Baš vodim računa o ishrani, ali čim sam više od 5 dana u domu sve to propadne...jer mi dosadi hrana iz menze užasno brzo, a nemam uslova u domu da spremim zdrav obrok. Tako da opet balansiram između dve krajnosti, nekad jedem bolesno zdravo, a nekad bolesno nezdravo
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 25
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptySre Maj 26, 2021 3:03 pm

Moja ishrana poslednjih mesec dana je katastrofa. Jedva imam dva obroka u toku dana, dobra stvar je da mi je menza jako blizu. Jedino sto i dalje dosta jedem je voce.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27792
Datum pristupa : 05.10.2009

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptyNed Maj 30, 2021 2:44 pm

pocela sam pre nekih 7-10 dana vise ni ja ne znam kao hrono recepte... u principu samo pravim hranu od tih recepata trudim se da izbacim voce, narocito ovo sto ima puno secera jer mi je mama dijabeticar.. ali nekad ubacim npr u kasu sa jogurtom i muslijem... i izbegavam testa koja mi naduvavaju stomak, slatka testa i tako to.. mesto toga koristim heljidne kore kao zamenu i to pecem sebi kao pecivo

_________________
Ishrana - Page 3 D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48537
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptyUto Apr 19, 2022 1:30 am

Ishrana mi je zabrinjavajuća, što je posledica prevelike lenjosti. Sigurna sam da je ishrana uzrok mojih negativnih raspoloženja, a naravno i lenjosti. Kako da ne budem lenja kad nemam energije jer ne jedem kako treba Very Happy

_________________
our house is a very, very, very fine house Ishrana - Page 3 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27792
Datum pristupa : 05.10.2009

Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 EmptyPet Apr 22, 2022 2:35 pm

Postim danas i kao sam ponosna na sebe sto uspevam da napravi se posno jer nisam navikla da ne jedem sir npr ceo dan Very Happy srecom imam sve sto mi treba u kuci jer mi je tesko da izlazim sad dok se oporavljam od povrede...
Pocela sam mnogo da pratim recepte a zdrave kolace bez secer koje se brzo prave i da ih uvr4stim da mi budu jedna od uzina. Sledeci korak je da mi druga uzina isto bude zdrava al to polako..
Planiram da uvedem u jelonvnik i neke zdravije opcije za ruckove na foru mesa i faf fuda ali da pecem umesto da przim i da ja sama pravim a ne narucujem iz restorana ili sl..

_________________
Ishrana - Page 3 D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ishrana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ishrana   Ishrana - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ishrana
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zdrava ishrana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Hrana-
Skoči na: