~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Dorucak,rucak,vecera

Ići dole 
+12
Kathy H.
gotcha.
error(no.23)
Mon amour
moonchild.
Nadjaa
Anđela ^^
stargirl
Elizabeth
enfant du monde
Luda_Skroz
Aleksandra
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Golden B
Only girl in the world
Only girl in the world
Golden B

Broj poruka : 787
Datum pristupa : 08.08.2016

Dorucak,rucak,vecera - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyUto Avg 09, 2016 8:33 am

Redovno doručkujem i ručam. Večeru preskačem. Obroci se najčešće sastoje od voća i povrća.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

Broj poruka : 27435
Datum pristupa : 05.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyČet Avg 11, 2016 5:42 pm

dorucak: nesto slatko, kafa,caj
rucak: meso neko npr riba isto doalzi u obrzir salatice Very Happy
vecera: mesa Very Happy puno pvorca salate vockee puno voca uvece jedem bas Very Happy

もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

Broj poruka : 10326
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 22
Datum pristupa : 11.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptySre Sep 07, 2016 4:55 pm

Počela sam da preskačem doručak i to me strašno nervira. Jedem tek oko 14.30. Što je najgore, ni ne osećam glad.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyČet Sep 08, 2016 2:15 am

dorucak- hleb puno hleba znam da ne valja al nmg odoleti ujutru mi bas treba da se najedem i kafa
rucak- meso, povrce
vecera- meso i salatica neka

užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Godine : 26
Datum pristupa : 27.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyČet Dec 01, 2016 4:27 pm

Doručak nikada ne preskačem, jedino se desi ponekad da ne pojedem dovoljno. Najviše volim da pržim jaja, ali najčešće doručkujem neki namaz na par kriški hleba uz neki dodatak za sendvič, tipa suvo meso, pečenica i tome slično.
Ručak umem da preskočim ako sam u toku popodneva zauzeta - na predavanjima ili na poslu provedem popodne. Inače ručam nešto kuvano.
Za večeru jedem uvek nešto nezdravo haha Palačinke, picu ili neku brzu hranu naručimo. Ne mogu da zaspim ukoliko sam gladna, tako da večeru nikada ne preskačem. U poslednje vreme često večeramo griz c:

Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyUto Maj 15, 2018 5:32 am

Ne znam šta je to. :')
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyUto Maj 15, 2018 4:21 pm

ok kapiram da mi ovde tacno fale uzine hahhaha kod mene to iztgleda ovako nekako
dorucak - tu bude neki suhomesnati proizvod sigurno jer sam ujutru jako gladna tu mogu ido 300g mesda da pojedem uz to obavezno salatica i hleb, hleb se trudim da gledam neki bezglutenski jer mi ne prijaju ostali al kako kad...
uzina 1 - jedem voce kada ima u kuci, ali trudim se da izbegavam slatkise i slicno
rucak- meso i povrce, uglavnom jedem neki specijalitet iz rerne, volim mnnogo jela sa tikvicama i povrcem i mesom tipa sarme, musaku i slicno hahah i salata uvek
uzina 2 - tu jedem delikates nesto umesto grickalica, nekad grickam sir neki i salaticu tj neku povrcku
vecera- i vecera mi je obimna proteinima recimo pojedem 3 jaja ili tako nesto i slicno salate... i tad budem gladna jer dodjem kuci s posla kasno i onda...

traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.

Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 24
Datum pristupa : 21.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyČet Maj 17, 2018 11:42 pm

Rucam i veceram u menzi, a doruckujem ili u stanu ili kupim nesto u pekari. Tako da imam redovne obroke. Trudim se i da jedem dosta voca.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptySub Dec 01, 2018 9:24 pm

Ručam i večeram u menzi, obično jedan obrok dnevno imam u menzi, sve zavisi od obaveza. Kontam sad da ne doručkujem haha osim vikendom ponekad
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyPet Avg 14, 2020 12:53 pm

Mnogo preskačem obroke, a ne mogu da se izvlačim da je to zbog obaveza sada kada radim od kuće. Lenja sam. Dajem sve od sebe da to promenim i da bar otprilike u isto vreme imam obroke.

Eddie Munson
Life Goes On
Life Goes On
Eddie Munson

Broj poruka : 109947
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 27
Datum pristupa : 06.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyPon Sep 07, 2020 1:15 pm

U zadnje vreme jedem uglavnom jednom dnevno, znam da to nije dobro, ali nemam uvek vremena ni snage da nesto spremam. Moracu uskoro to da promenim.

Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyČet Sep 10, 2020 1:00 pm

Usklađeni obroci su nešto što verovatno nikad neću da imam  Rolling Eyes
Kao ni doručak. Kad god ustala, ne mogu da jedem pre 11, pa se desi da tad imam neke obaveze i onda ne stignem svakako. 
Ručak mi bude doručak maltene, pa ručam rano, oko 13. A večera/ručak je oko 17, 18h. Trudim se da kasno uveče ne jedem, ali (logično) često ogladnim i onda jebiga :')
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyČet Jul 01, 2021 10:14 pm

Selina Kyle ::
Usklađeni obroci su nešto što verovatno nikad neću da imam  Rolling Eyes
Doručkujem čim ustanem, ujutru sam previše gladna i nema šanse da ne doručkujem odmah. Ostatak dana uglavnom uopšte nisam gladna i zbog toga su mi ručak i večera uglavnom jedan obrok, negde predveče ili čak uveče.

Eddie Munson
Life Goes On
Life Goes On
Eddie Munson

Broj poruka : 109947
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 27
Datum pristupa : 06.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptyUto Jul 27, 2021 11:00 am

Retko kad se desava da imam tri obroka, obicno jedem jednom ili dvaput dnevno. Otkako smo se vratili u kancelariju, tesko mi je da jedem na poslu, uopste nemam apetit kad sam tamo. Uglavnom jedem nesto sitno na poslu ili ne jedem nista (osim ako sam bas mnogo gladna), jedem pre ili posle posla. Kad ne radim, nekad mi se desava da sam stalno gladna, pa po ceo dan jedem nesto, a nekad jedem jednom i to uglavnom popodne ili uvece.

Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 EmptySre Maj 04, 2022 7:52 pm

Zaista želim da se nateram da imam normalna tri obroka dnevno i mislim da bi mi to bukvalno promenilo život. Sramotno sam lenja po pitanju jela plac

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Dorucak,rucak,vecera
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Večera
» Zdrav doručak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu