~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Dorucak,rucak,vecera

Ići dole 
+12
Kathy H.
gotcha.
error(no.23)
Mon amour
moonchild.
Nadjaa
Anđela ^^
stargirl
Elizabeth
enfant du monde
Luda_Skroz
Aleksandra
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

Broj poruka : 27435
Datum pristupa : 05.10.2009

Dorucak,rucak,vecera - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dorucak,rucak,vecera   Dorucak,rucak,vecera - Page 4 EmptyNed Maj 08, 2022 5:47 pm

dorucak - kasa sa nekim vocem.. e sad kada pokusavam zdravo da jedem to je nesto bez dodatog secera ili ovseni keksic sa vocem uz kafu ili ako sam bas bezobrazna pravim plazma kasu sa jogurtom i ubacim suvo grozdje par kasika i par suvih sljiva i npr dodam malo mlevenih oraha il nekog jos voca
uzina - jabuke, banane, ili sokovi cedjeni
rucak - supica ii neki podazi npr sa lukom i piletinom i sosevima pa brusketi umoceni u to i preko topljeni sir... piletinaa... razni recepti sa piletinom npr peceno pile sa krompiricima i slatkim sosom ili buritosii, pileci bataci hrskavi umoceni u sos od grckoj godurta sa kornflaksom i sl..
uzina / nesto sa sirom jer ne prodje dan da ne jedem sir haaha
vecera - salatica ako je zdravija verzija ako nemam zdraivju verziju preskacem veceru uglavnom
ponocna uzina - jogurt ako je zdravij verzija a ako sam van kuce pa sam glavna u to doba nazalost uvek pribegavam sejkovima ili onim kafama sa puno mleka ....
vecera - salatice

Dorucak,rucak,vecera
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Večera
» Zdrav doručak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Hrana-
Skoči na: