~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Spremanje hrane

Ići dole 
+9
Mad hatter
Golden B
Padme
Kenzo Tenma
Aleksandra
Mon amour
stargirl
moonchild.
Anđela ^^
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10653
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptySub Sep 10, 2016 11:52 pm

Da li znate da kuvate? Šta? Znam da skuvam supu, špagete, da izdinstam povrće, ispržim krompiriće... Rolling Eyes I ostale jednostavne stvari tog tipa
Da li pravite torte, kolače? Koje? Kako? Gibanicu i još neke pite.
Volite li da radite u kuhinji? Pa, volim, ali ne nešto preterano.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyNed Apr 11, 2021 2:15 am

Da li znate da kuvate? - Ne. Znam nekoliko jednostavnih stvari i generalno znam (?) da pratim recept za jela koja nisu teška za pravljenje.
Da li pravite torte, kolače? - Nekoliko njih, ali prema receptima.
Volite li da radite u kuhinji? - Nimalo. U kuhinji volim jedino da je sređujem lol

_________________
our house is a very, very, very fine house Spremanje hrane - Page 2 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10653
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptySub Maj 01, 2021 1:40 am

Da li znate da kuvate? Ne bih rekla da znam, ali umem da ispratim skoro svaki recept (uglavnom) sama Very Happy Samo što nisam pokušavala ništa komplikovanije.
Da li pravite torte, kolače? Koje? Šta god da nađem a da mi se svidi. To mi je nekako najlakše i da spremam od hrane.
Volite li da radite u kuhinji? Najiskrenije, ne. Do skoro uopšte nisam videla u kuvanju bilo kakvo zadovoljstvo kao što pričaju ljudi, za mene je to uvek bila isključivo samo obaveza. Počela sam od skoro da "volim" jer baš volim osećaj kad spremim nešto što moja majka i baka ne spremaju nikad, ili nešto što deluje komplikovano itd. Plus ne volim da perem sudove.
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 26
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyNed Maj 09, 2021 6:04 pm

Generalno volim da spremam, uglavnom neka jela koja nadjem na instagramu, koja su malo neuobicajna. A neke klasicna jela volim da spremam sa nekim. Pranje sudova je jedina stvar koja mi tesko pada.
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyPet Avg 27, 2021 2:57 pm

Uvek mislim da volim da spremam hranu dok zapravo ne počnem da spremam hranu, onda samo jedva čekam da završim.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyPet Nov 12, 2021 2:49 am

enfant du monde ::
Uvek mislim da volim da spremam hranu dok zapravo ne počnem da spremam hranu, onda samo jedva čekam da završim.
Isto plac

_________________
our house is a very, very, very fine house Spremanje hrane - Page 2 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27822
Datum pristupa : 05.10.2009

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyPet Nov 12, 2021 5:24 pm

Da li znate da kuvate? Šta? Znam ali ne kuvam na veliko jer zivim sa mamom samo. Najcesce kuvam muckalicu sa mesom ili boraniju sa mesom jer je mami nju dr preporucip da jede minimum 1 nedeljno
Da li pravite torte, kolače? Koje? Kako? ne pravim nista od toga, uzmem cokoladu samo i kraj haha
Volite li da radite u kuhinji? vise volim da jedem nego da radim al nuzno je i spremati

_________________
Spremanje hrane - Page 2 D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10653
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyUto Dec 07, 2021 11:34 pm

Jedva čekam da dođe taj period života kad ću imati uslova da se posvetim spremanju hrane. Ne uživam nešto preterano u tome, ali volim kad znam da nosim totalnu odgovornost za celokupnu svoju ishranu (što i sad svakako stoji, ali kad sam sebi spremaš svaki obrok i ne zavisiš od studentske menze kao ja trenutno, onda definitivno imaš potpunu kontrolu Very Happy).
Nazad na vrh Ići dole
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110081
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyUto Jan 25, 2022 10:56 am

Volim da spremam sve i svasta. Najcesce spremam meso (uglavnom svinjsko, mesano ili pilece) na vise nacina - cufte, snicle, pohovano, itd. sa krompirom, nekim povrcem ili pirnicem, pastu sa razlicitim sosevima, lazanju, pizzu (nekad sama pravim testo), boraniju i grasak s mlevenim mesom, mnogo volim da pravim sarmu, pravila sam i musaku od krompira/tikvica/karfiola, pljeskavice od karfiola i tikvica, punjene paprike, sladak kupus, punjene tikvice/pecurke/krompir, sataras... Volim da spremam i salate, tipa rusku ili mimozu, pitu s mesom, slane i slatke mafine, razlicite torte i kolace, palacinke.

_________________
Spremanje hrane - Page 2 Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyČet Feb 10, 2022 3:29 am

Mnogo mi je žao što toliko ne volim da kuvam, a zapravo najviše ne volim da smislim šta bih kuvala.

_________________
our house is a very, very, very fine house Spremanje hrane - Page 2 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27822
Datum pristupa : 05.10.2009

Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 EmptyUto Mar 08, 2022 8:52 pm

umm sto se kuvanja tice u poslednje vreme kuvam jaja haaha i to mi makar resi donekle posao sto se tice najbrze prirpeme necega sto cu nositi na posao. Przim vise nego sto sam pre jer mi je brze iako znam da je zdravije da kuvam meso. Uvela sam da 2 do tri puta nedeljno pravim takozvane pomije sa koleginicom. To su sitne ovsene pagljice sa nekim organskim semenkama iz dma pinjolima suncokretom golicom i slicno. Sve to se prelije vrelom vodom i nakon sto nabubri doda se jogurt. Ja, malo prase, dodam i vvocke naravno i suvo i bademe i slicno. A koleginica jede klot haahha to mi zameni jedan obrok odnosno jednu uzinu u toku dana...

_________________
Spremanje hrane - Page 2 D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Spremanje hrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spremanje hrane   Spremanje hrane - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Spremanje hrane
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Hrana-
Skoči na: