~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Zavidite li nekome na lepoti?

Ići dole 
+9
stargirl
Kathy H.
Anđela ^^
Elizabeth
Mon amour
Tool
moonchild.
Decode
error(no.23)
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 26
Datum pristupa : 27.10.2009

Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptyČet Avg 13, 2015 11:20 pm

Nije da zavidim, ali obožavam lepotu Jessie J. Baš onu lepotu u svakom smislu.

stargirl
she belives
she belives
stargirl

Broj poruka : 3825
Horoskopski znak : Devica
Godine : 22
Datum pristupa : 22.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptySub Avg 15, 2015 12:52 pm

Nije da zavidim ali fascinantna mi je lepota Kim Kardašijan, doduše sa ko zna koliko šminke.Savršene su mi i Stana Katić,Megan Fox, Kylie Jenner, Leighton Meester, Blake Lively.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
La curiosidad mató al gato
La curiosidad mató al gato
Mon amour

Broj poruka : 35857
Horoskopski znak : Rak
Godine : 31
Datum pristupa : 14.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptySub Avg 15, 2015 6:13 pm

Ne zavidim nikome, ali za mene su najlepše španske glumice i divim im se na lepoti: Blanca Suarez, Ana de Armas, Megan Montaner, Macarena Garcia, Michelle Calvo... Smile

Golden B
Only girl in the world
Only girl in the world
Golden B

Broj poruka : 787
Datum pristupa : 08.08.2016

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2016 8:27 am

Ne.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

Broj poruka : 10326
Datum pristupa : 11.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptyPon Avg 28, 2017 5:08 pm

Kada bismo žene (i muškarce) poređali kao lutke u izlogu, bez šminke ili odeće, možda bismo i mogli, ali teško, da kažemo ko je od njih "lep". Ali to gotovo sigurno ne bi bili ljudi za koje bismo u stvarnom životu pomislili da su lepi. Zato što ono što nas čini lepim jeste ono što jesmo - ne govorim sad o čuvenoj tzv. unutrašnjoj lepoti, nego mislim da se naš karakter transponuje i na naš fizički izgled. Mi odlučujemo kako ćemo da se obučemo, ošišamo, krećemo, ponašamo. One stvari na koje ne možemo da utičemo, boja očiju, oblik nosa i slično, nosićemo na svoj način. Svake su smeđe oči drugačije, svake su zelene oči drugačije. (Čovekova) lepota je mnogo stvari. Čak i kada govorimo o fizičkom izgledu.
Ne zavidim nikome na lepoti. Lepota drugih ne poništava moju.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptySub Jun 12, 2021 7:40 pm

Dok sam bila mlađa, meni su otprilike svi bili lepi osim mene. bbcry Mislim da sam zavidela gotovo svima na njihovom izgledu. Žao mi je male sebe.
Sad ne zavidim nikome, zavidim nekima zbog načina na koji umeju da se srede i da se nose.

enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

Broj poruka : 13625
Horoskopski znak : Jarac
Datum pristupa : 19.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptySub Jun 12, 2021 8:08 pm

enfant du monde ::
Jane Lane_ ::
Većina osoba koju su lepe, izglasano lepe, mene odbijaju - ne iz ljubomore, već iz razloga što one iznose samo svoju lepotu i nemaju šta drugo da ponude. Lepše su mi osobe koje imaju neku harizmu, pozitivnu energiju i njome zrače umesto lepotom.
Slažem se.

Jako mi je žao što sam ovo mislila jer sada mislim baš dosta drugačije.
Žao mi je što se ljudima koji se smatraju lepim često osporavaju rad i talenat i što se automatski okarakterišu kao oni koji nemaju šta drugo da ponude. To uopšte ne mora biti slučaj.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

Broj poruka : 10326
Datum pristupa : 11.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptyČet Nov 04, 2021 7:43 pm

Mad hatter ::
Dok sam bila mlađa, meni su otprilike svi bili lepi osim mene. bbcry Mislim da sam zavidela gotovo svima na njihovom izgledu. Žao mi je male sebe.
Baš ovo, nadam se da sam se rešila toga.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 EmptySre Maj 04, 2022 7:16 pm

Jane Lane_ ::
Većina osoba koju su lepe, izglasano lepe, mene odbijaju - ne iz ljubomore, već iz razloga što one iznose samo svoju lepotu i nemaju šta drugo da ponude. Lepše su mi osobe koje imaju neku harizmu, pozitivnu energiju i njome zrače umesto lepotom.
Slažem se.
Jako mi je žao što sam ovo mislila jer sada mislim baš dosta drugačije.
Žao mi je što se ljudima koji se smatraju lepim često osporavaju rad i talenat i što se automatski okarakterišu kao oni koji nemaju šta drugo da ponude. To uopšte ne mora biti slučaj.

Selina Kyle ::
Mad hatter ::
Baš ovo, nadam se da sam se rešila toga.
Nadam se da smo se toga rešile 2hug

Ne znam da li je baš zavidim pravi izraz, ali neka bude da "zavidim" nekim ljudima na harizmi i umeću da se nose.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zavidite li nekome na lepoti?   Zavidite li nekome na lepoti? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Zavidite li nekome na lepoti?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: O lepoti-
Skoči na: