~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Šta ste sve radile danas?

Ići dole 
+11
Selina Kyle
error(no.23)
Kathy H.
Golden B
stargirl
Aleksandra
Padme
Anđela ^^
queen.
Tool
gotcha.
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sledeći
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 26
Datum pristupa : 27.10.2009

Šta ste sve radile danas? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptySub Dec 04, 2021 6:22 am

Doručkovala pa šetala Donija. Pila kafu i slušala neke emisije. Ručala. Izležavala se i gledala seriju. Spavala par sati. Spremila večeru. Dogovarala se sa kolegom za sutrašnju smenu. Spavala.
Sad pijem kafu i gledam seriju.

enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

Broj poruka : 13625
Horoskopski znak : Jarac
Datum pristupa : 19.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyPet Mar 18, 2022 11:16 pm

Ustala kasnije nego što sam planirala. Doručkovala, spremila se da krenem. Zvala faks. Nisam krenula naredna dva sata. Otišla do bankomata, pa do pošte, pa do faksa. Produžila apsolventski staž. Popila kafu i otišla u čitaonicu. Duže gledala nokte i frizure po instagramu nego što sam učila. Onda ipak učila jedno vreme. Vratila se kući, večerala, sad radim i blejim ovde.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

Broj poruka : 27435
Datum pristupa : 05.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyNed Mar 20, 2022 5:50 pm

Ustala sam i sa Malisom se jos malo prevrtala po krevetu i onda mo isli zajedno do centra popili kafu s Saletom, njegovim drugom. Ja sam foruckovala i otisla na bus. Citala sam usput knjigu Edgar Alan poa.
Na poslu sam jela neke plocice energetske i slatke i od toga i je pozlilo. Samo sto sam zavrsila predstavu isla sam po coca colu i setala do centra gde sam se nasla sa setrom. S njom sam isla do roll bara cavrsljala jela, posle malo setale do Rajiceve i nakon kupovine knjige mi je jos vise pozlilo pa sam morala da dodjem sad kuci da se ususkam sa knjigom i odlezim. Cinjenica je da sam nesto gadno pojela ili sam se reforsirala nzm uglavnom eto me tu lezim i grejem se

Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyNed Mar 20, 2022 9:21 pm

Doručkovala, vrtela se po netu. Prošetala sa mojima po Bukulji. Išli do bake i deke. Ručali. Došla u Beograd, stajala sat i po u prevozu jer gužva plac Otišla do Meka i kupila hranu za Đoleta i mene. Sad sedim ovde i slušam Utisak nedelje. Posle ću da se tuširam, sušim kosu i da spavam.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

Broj poruka : 10326
Godine : 22
Datum pristupa : 11.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyNed Mar 20, 2022 11:12 pm

Probudila se i doručkovala oko 10. Učila nešto baš baš bezveze. Ručala (spremala neki kao posni burito nemam pojma, izmislila), išla u šetnju s mamom, išla kod frizera koooonačno; vratila se da učim (nisam), gledala seriju s bratom i posle ću da se tuširam, spakujem i spavam Šta ste sve radile danas? - Page 23 1f634 .
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyPon Mar 21, 2022 11:49 am

Probudila sam se i lezala dok sam ispitivala svoje stanje.
Ukljuila sam laptop koji se sam iskljucio i nastavila epizodu na kojoj sam stala, kada sam zaspala.
Otisla sam do prodavnice da kupim osnovne namirnice, ostale cu kasnije.
Popila sam lek za svaki slucaj.
Tusirala se i spremila se da idem do sestrinog salona da mi pere kosu.
Posle cu sama u kuci da budem da pravim sebi zabavu rock lezijm gledam serije jedem i cekam mamu da dodje sa lekarskim nalazima

もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyPon Mar 21, 2022 10:00 pm

Ustala. Putovala u Beograd. Radila crteže za kolokvijum. Spavala. Večerala. Kupala se. Sad ću da radim prezentaciju za sutra
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyUto Mar 22, 2022 12:01 am

Ustala oko 9. Išla do pekare po doručak. Doručkovala, pila kafu. Pričala sa Ivanom na telefon sto sati. Tuširala se, prala kosu, sušila kosu. Šminkala se i oblačila, pa otišla do kancelarije. Sedela sa Sarom, Ivanom i Vladimirom kratko u konferencijskoj sali, pa otišli do kafića jer se u kancelariji ne može pričati na miru Rolling Eyes Popričale sa njim o svemu i popili kafu. Vratile se u kancelariju bez njega, sedele i pričale. Vratila se kući, večerala, otišla sa Đoletom u teretanu cheers Istuširala se i sad gledamo Prijatelje.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyUto Mar 22, 2022 4:36 pm

Ustala sam oko 5. Jedva sam i spavala plac
Radila sam prezentaciju sa koleginicama, bilo je baš baš haotično. Prezentovale smo oko pola 12, ali je trebalo još nešto da ispravimo do 14.
Posle sam spavala. Onda sam konačno izašla napolje, jela i blejim sunny
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyPet Mar 25, 2022 12:47 am

Probudila se oko 10, pustila predavanje. Spremila doručak, doručkovala i popila kafu. Ispratila Đoletovu Anđelu. Pustila sledeće predavanje. Vrtela se po stanu, iskreno i ne sećam se šta sam radila. Otišla da radim nokte. Krenula do kancelarije da pijem kafu sa Ivanom, na trgu videla Šarovića. cheers
Sedela sa Ivanom i slušala njene priče :'D Otišla kući, pa sa Đoletom u teretanu. Posle se istuširala, večerala, slušala neku emisiju i dopisivala se sa Anđelom i Kićom. Sad ću da spavam.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyPet Mar 25, 2022 8:43 pm

Ustala ujutru i popakovala stvari i otisla na posao. Bila sam u kancelariji sa koleginicama i svve je bilo ok no stress
posle sam presla i u rugu kanc sa bivsom cimerkom iz kancelarije i sa njom chaskala malo, ona nam posle donela neko pice pa smo se pocastile i tako cheers
Ipak sam ostvila prijavu za ples valcera za proslavu 20 godina od stvaranja firme plesem
Koleginice su pokusale da mi naprave zvrcku i zezaju na tu temu ali na kraju je moja reakcija ispala mnogo smesna tako da smo se svi lepo zabavili
Niam otisla nigde danas posle posla jer jos stedim stomak koji ne radi kako treba iako ja jedem normalno cak i vise nego pre.. Sve sam odlozil da bih odmorila do sutra uvece za izlazak... a i ocu da stedim pare dok ne legne plata..
Sad am kuci kuckam ovde i posle cu da citam

Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptySub Mar 26, 2022 12:17 am

Bukvalno ceo dan blejala i nisam radila ništa cheers2
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptySub Mar 26, 2022 2:49 pm

Ustala sam i pila kafu sa mamom. To je to sad sviram praznu slamu hahaha svg

užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Datum pristupa : 27.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptyNed Mar 27, 2022 10:40 pm

Doručkovala i pričala sa Krstom o nekim planovima za selidbu. Našla se sa Cokom i blejala sa njom napolju gotovo ceo dan. Ručala/večerala i sredila kuhinju. Okupala se i sad blejim

error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 EmptySub Apr 02, 2022 4:07 pm

Ustala i obavila kupvinu u maxiju Jela na brzinu i cekala sestru da dodje po mene da vodimo sestricinu na predstvu. Tamo sam gledala sa njom predstavu i posle su me dovezle kuci. Jela sam, napravila kafu, usisala i pospremila malo po kuci i sela

PočaljiNaslov: Re: Šta ste sve radile danas?   Šta ste sve radile danas? - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste sve radile danas?
Nazad na vrh 
Strana 23 od 25Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Svakodnevni život-
Skoči na: