~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Dani u nedelji

Ići dole 
+8
Golden B
stargirl
Selina Kyle
Padme
Anđela ^^
Tool
Aleksandra
enfant du monde
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110081
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Dani u nedelji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u nedelji   Dani u nedelji - Page 2 EmptySre Mar 10, 2021 12:18 am

Posto radim uvek (tj. radimo 24/7 i vikendima i praznicima), izgubila sam pojam o danima i nedelji generalno. Omiljeni dani su mi 2 slobodna dana kad god da zapadnu, mada najvise volim kad je to vikend, posto Novak uglavnom ne radi vikendom.

_________________
Dani u nedelji - Page 2 Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Dani u nedelji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u nedelji   Dani u nedelji - Page 2 EmptyNed Mar 28, 2021 12:26 am

Sve dane u nedelji volim, u suštini. Iz nekog razloga čak jako volim ponedeljak. Iako već godinama radim vikendom, ostao mi je taj "osećaj vikenda".
Nemam omiljeni dan, možda bi ti to bila recimo subota jer mi je prvi dan vikenda haha
Uvek imam slobodan jedan radni dan i jedan dan vikenda, a slobodne vikende imam na otprilike šest nedelja. Sviđa mi se takav raspored i baš mi prija što su mi uglavnom slobodni dani razdvojeni i lakše organizujem šta ću koji slobodan dan raditi C:

_________________
our house is a very, very, very fine house Dani u nedelji - Page 2 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
 
Dani u nedelji
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Svakodnevni život-
Skoči na: