~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Zdrav doručak

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 26
Datum pristupa : 27.10.2009

Zdrav doručak Empty
PočaljiNaslov: Zdrav doručak   Zdrav doručak EmptySre Nov 03, 2021 9:36 pm

Da li vam je važno da jedete zdrav doručak?
Koja jela smatrate najzdravijim za doručak?
Šta najčešće doručkujete?

enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

Broj poruka : 13625
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 26
Datum pristupa : 19.12.2009

Zdrav doručak Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrav doručak   Zdrav doručak EmptySre Nov 03, 2021 11:36 pm

Ja za doručak jedem najobilnije i tada skoro i ne biram da li je zdravo ili ne, doručak mi je kao svakodnevni cheat meal. Najviše uživam u doručku, od doručka pravim čitav ritual Very Happy
Najčešće doručkujem jaja sa nečim suhomesnatim, gibanicu, prženice, tunjevinu, ponekad nešto iz pekare. Jogurt mi se takođe uz doručak podrazumeva. Ne volim sladak doručak, isključivo slan. Nikad mi nije odgovaralo da za doručak jedem žitarice, voće, džemove i tome slično, šta da radim ojj
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.

Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 24
Datum pristupa : 21.05.2013

Zdrav doručak Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrav doručak   Zdrav doručak EmptyNed Nov 07, 2021 10:50 pm

Omiljeni zdravi dorucak su mi jaja sa slaninom, sir, avokado, neka salata sa strane i razeni hleb.
Za zdravi sladak dorucak najcesce spremam ovsene pahuljice i u njih ubacim kikiriki puter, med,orasasti plodovi,kokosovo brasno i bilo sta od voca sta imam trenutno tu, najcesce je to banana, ali leti najvise volim da ubacim borovnice, jagode, maline itd.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

Broj poruka : 10326
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 22
Datum pristupa : 11.10.2013

Zdrav doručak Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrav doručak   Zdrav doručak EmptyPon Nov 08, 2021 12:38 pm

Da li vam je važno da jedete zdrav doručak?
Proletos kad sam bila više kod kuće nego u Beogradu sam baš vodila računa, bilo mi je važno da dan započnem zdravim obrokom, prosto se osećam kao da sam kvalitetno započela dan :-D Stalno sam pravila ovsene kaše (prave, ne one instant XD) sa voćem, cimetom, medom, čija semenkama, šta god imam u kući hahahah. Imam kod kuće blender pa sam pravila onaj "smoothie bowl", jela avokado na raženom hlebu, ako je to zdravo, volela sam da spremam palačinke od banane i ovsenog brašna, ako je to zdravo. Imala sam baš fini ritual za doručak. Sad više skoro nikad ne doručkujem hahaha

Koja jela smatrate najzdravijim za doručak?
Mislim da sve zavisi od toga da li volite obilniji ili slabiji doručak. Ja mislim da je taj smoothie bowl što sam pravila fantastičan Very Happy Nadam se da se ne varam i da jeste stvarno zdravo hahahah, ali takođe baš dobro zasiti. Ali to mi je nekako jelo za proleće i leto. Ne znam šta je tačno najzdravije, ima mi smisla kao što ste napisale da doručak bude najobilniji obrok i "cheat meal" C:

Šta najčešće doručkujete?
Kafu bbcry UŽAS, moram da menjam to. Kad doručkujem stvarno, najčešće doručkujem pržena jaja ili (kad imam) ajvar
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

Broj poruka : 27435
Datum pristupa : 05.10.2009

Zdrav doručak Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrav doručak   Zdrav doručak EmptyPet Nov 12, 2021 5:51 pm

Da li vam je važno da jedete zdrav doručak? jeste jer me on razbunjuje Sleep i onda budem vesela z pocetak sunny
Koja jela smatrate najzdravijim za doručak? ona king size ko za kraljeve sto bi se reklo jedi kao car za dorucak :king: :queen: ali priznajem da obozavam musli sa badmima suvim vocem i dodatkom svezeg ili zamrznutog voca, ali jedem to tako sto napunim ciniju za supu do vrha, tu ima mnogo vise od 70 gr koje imaju prosecne one kase haha
Šta najčešće doručkujete? flower najcesce jaja, hleb salate, ali volim nekad i tunu ili sendvic sa sunkom npr i musli .. nekad i napravim salaticu tipa feta i nesto od povrca

Zdrav doručak Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrav doručak   Zdrav doručak Empty

Nazad na vrh Ići dole

Zdrav doručak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Hrana-
Skoči na: