~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Mleko i mlečni proizvodi

Ići dole 
+3
Mon amour
Mad hatter
Selina Kyle
7 posters
AutorPoruka
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

Broj poruka : 10326
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 22
Datum pristupa : 11.10.2013

Mleko i mlečni proizvodi Empty
PočaljiNaslov: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyPon Nov 08, 2021 12:52 pm

Volite li mlečne proizvode? Koje najviše?
Koliko često ih jedete?
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Godine : 26
Datum pristupa : 27.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyPet Nov 12, 2021 3:07 am

Volite li mlečne proizvode?
Obožavam

Koje najviše?
Sir I love you

Koliko često ih jedete?
Pa svakodnevno, rekla bih

Mon amour
La curiosidad mató al gato
La curiosidad mató al gato
Mon amour

Broj poruka : 35857
Horoskopski znak : Rak
Godine : 31
Datum pristupa : 14.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyPet Nov 12, 2021 11:21 am

Od mlečnih proizvoda volim sir i sirne namaze, a volim i jogurt. Sad u poslednje vreme ovde kupujem kefir
Inače što se tiče mleka kupujem kravlje za nes kafu, a ovako kupujem biljno mleko (najčešće sojino i pirinčano). Volim da ga pijem uz krišku kikiriki putera najčešće

error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

Broj poruka : 27435
Datum pristupa : 05.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyPet Nov 12, 2021 5:09 pm

Volite li mlečne proizvode? Volim, terapijski uticu na mene. ali ne mogu npr da koristim mleko bez dodataka jer samo mleko ne volim i ne prija mi
Koje najviše? najvise sladoled, mlecne cokolade hahahaah salu na str stv uglavnom cokoladna mleka, mleko za kafu.. i kad sam u prilici sir fetu, kiselo mleko i jogurt... malo sam smanjila sa kiselim mlekom nzm srto a jogurt sam pre vocni vise jela ali mi je sad postao presladak
Koliko često ih jedete? svaki dan kad mogu da ukominujem sa necim

traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.

Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 24
Datum pristupa : 21.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyPet Nov 12, 2021 7:53 pm

Volite li mlečne proizvode? Volim, jedem ih uz svaki obrok i ovako jako volim mlečnu čokoladu i slične proizvode.
Koje najviše? Sir. Najviše volim domaći beli ovčiji sir, oduševljevam se svaki put, jer baš retko imam priliku da ga jedem. Ali volim i koziji i kravlji. Takođe jako volim trapist, čedar, gaudu itd. Sirne namaze isto volim. Vurdu, domaće kiselo mleko,sitan sir. Baš sve. Kefir najmanje volim, ali i njega ponekad pijem.
Koliko često ih jedete? Svaki dan.
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde

Broj poruka : 13625
Horoskopski znak : Jarac
Datum pristupa : 19.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyČet Nov 18, 2021 7:37 pm

Mleko prezirem iz dna duše, a jogurt mislim da bih mogla da pijem uz apsolutno svaki obrok.
Sir zavisi kakav, neki volim, neki ne. Feta mi je super recimo. Volim i pavlaku i krem sir.
Kefir ne podnosim, a volela bih da volim.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyUto Dec 07, 2021 11:29 pm

Ja obožavam sireve, nenormalno ih obožavam Embarassed Drago mi je što ih ne jedem svakodnevno, bilo bi baš loše po mene. Very Happy
enfant du monde ::
Mleko prezirem iz dna duše, a jogurt mislim da bih mogla da pijem uz apsolutno svaki obrok.
Volim i pavlaku i krem sir.
Mnogo volim biljna "mleka", najlepše mi je ovseno i bademovo. Ne pijem ih često jer mislim da su preskupa, mada znam da napravim ovseno mleko sama, samo nemam vremena i često nisam kod kuće Very Happy Okej mi je da kravlje mleko pijem uz kafu ili čaj, ali samo mleko ne volim.
Nazad na vrh Ići dole
Eddie Munson
Life Goes On
Life Goes On
Eddie Munson

Broj poruka : 109947
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 27
Datum pristupa : 06.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyUto Jan 25, 2022 11:01 am

Obozavam mleko i sve mlecne proizvode. Volim da pijem obicno kravlje mleko, ali cokoladno mleko bas obozavam i ne bih mogla da zivim bez njega I love you Mnogo volim i karamelno mleko. Obozavam razne vrste kackavalja i sireva, volim i sirne namaze, zdenku, pavlaku, kiselo mleko, jogurt, vocni jogurt.

Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Datum pristupa : 27.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyČet Feb 10, 2022 3:24 am

Selina Kyle ::
Ja obožavam sireve, nenormalno ih obožavam Embarassed Drago mi je što ih ne jedem svakodnevno, bilo bi baš loše po mene. Very Happy

Kim Taehyung ::
Obozavam razne vrste kackavalja i sireva, volim i sirne namaze, zdenku, pavlaku, kiselo mleko, jogurt, vocni jogurt.
Generalno običnog mleka nisam ljubitelj, pijem ga samo u nes ili espreso kafi. Volim i kajmak, ali ne sviđa mi se svaki.

error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyUto Mar 08, 2022 8:54 pm

Mad hatter ::
Selina Kyle ::

Kim Taehyung ::
Obozavam razne vrste kackavalja i sireva, volim i sirne namaze, zdenku, pavlaku, kiselo mleko, jogurt, vocni jogurt.
Generalno običnog mleka nisam ljubitelj, pijem ga samo u nes ili espreso kafi. Volim i kajmak, ali ne sviđa mi se svaki.

potpidujem ! sve isto I love you

もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyPon Maj 02, 2022 1:40 am

enfant du monde ::

Sad mi je ok kefir, mogu da ga pijem.
Mnogo manje jedem mlečne proizvode 🤞🏻 značilo mi je što sam postigla 40 dana, čini mi se da sam navikla organizam da mu ne treba toliko sireva i jogurta.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi EmptyNed Maj 08, 2022 6:24 pm

sir jedem svaki dan ... jogurt ubacujem u pojedine obroke pa kombinujem
kefir ne volim bas puno i zao mi je zbog toga

PočaljiNaslov: Re: Mleko i mlečni proizvodi   Mleko i mlečni proizvodi Empty

Nazad na vrh Ići dole

Mleko i mlečni proizvodi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Hrana-
Skoči na: