~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Koja mesta ste do sada posetili

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48537
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Koja mesta ste do sada posetili Empty
PočaljiNaslov: Koja mesta ste do sada posetili   Koja mesta ste do sada posetili EmptySub Nov 27, 2021 10:33 am

Koja mesta ste posetili do sada?
Gde vam se najviše svidelo, a gde najmanje?

_________________
our house is a very, very, very fine house Koja mesta ste do sada posetili E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Koja mesta ste do sada posetili Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja mesta ste do sada posetili   Koja mesta ste do sada posetili EmptyNed Dec 05, 2021 12:52 am

Obišla sam dosta mesta, a sada mi je malo žao što sam bila mala i slabo se sećam svega.
Španija mi je ostala baš upečatljiva, Barselona ima divnu arhitekturu, a plaže su im najlepše koje sam obišla.
Ne mogu da se setim sada nečeg da mi se baš nije svidelo, obično svuda nađem bar nešto što mi se jako dopadne. Recimo da Grčka nije mesto koje mi je među omiljenima, bar što se tiče letovanja.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10650
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Koja mesta ste do sada posetili Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja mesta ste do sada posetili   Koja mesta ste do sada posetili EmptyPon Jan 17, 2022 12:17 am

Drago mi je što sam do sad imala priliku da puno putujem. Bila sam u svakoj balkanskoj zemlji osim u Albaniji i Bugarskoj (kroz koju sam samo prolazila autobusom, tako da ne računam Very Happy) a posetila sam još i Italiju, Nemačku, Austriju, Češku, Slovačku i Tursku. Imam osećaj da nisam dovoljno putovala po Srbiji.
Najlepše mi je bilo u Italiji, konkretno u Rimu, ali mislim na svaki italijanski grad koji sam posetila. Ne mogu da odlučim gde mi se najmanje sviđa, jer mi je stvarno svuda bilo lepo.
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 25
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Koja mesta ste do sada posetili Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja mesta ste do sada posetili   Koja mesta ste do sada posetili EmptyUto Jan 18, 2022 1:13 am

Letovala sam u Crnoj Gori, Grčkoj, Bugarskoj i Turskoj.
Sa školom sam išla u Austriju, Mađarsku, Italiju, Španiju i Francusku.
A išla sam i na jednodnevne izlete u Rumuniju i Bosnu.
Najlepše mi je bilo u Istanbulu. Taj grad je toliko predivan i volela bih opet da ga posetim u budućnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koja mesta ste do sada posetili Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja mesta ste do sada posetili   Koja mesta ste do sada posetili Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja mesta ste do sada posetili
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mesta koja želite da posetite

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Putovanja-
Skoči na: