~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Izlasci

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Izlasci Empty
PočaljiNaslov: Izlasci   Izlasci EmptyNed Dec 05, 2021 12:47 am

Izlazite li? Na kakva mesta volite da izlazite?
Kakva mesta izbegavate?
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Izlasci Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlasci   Izlasci EmptyUto Dec 07, 2021 7:44 am

Ne izlazim već baš dugo, otprilike od srednje. plac Nakon srednje jedini "izlasci" su bile neke kućne žurke.
Pretpostavljam da nisam do sada pronašla vrstu izlaska kakva mi odgovara, kao ni osobu kojoj odgovaraju ista mesta kao meni.
Volela bih da istražim različita mesta za izlaske. Ali pandemija plac

_________________
our house is a very, very, very fine house Izlasci E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 26
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Izlasci Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlasci   Izlasci EmptySre Dec 22, 2021 5:08 pm

Iskreno baš volim da izlazim. Nije mi mnogo bitno mesto na koje izlazim koliko mi je bitno da se nešto dešava i da mi prijaju ljudi sa kojima idem.
Jedino što nemam neko svoje društvo sa kojem bih išla negde, tako da uglavnom ili idem sa nekom drugaricom ili sa ljudima sa kojima se ne znam toliko dobro, ali želimo da idemo na neki događaj, a nemamo sa kim hahah

Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27797
Datum pristupa : 05.10.2009

Izlasci Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlasci   Izlasci EmptySre Dec 22, 2021 6:11 pm

pa izlazim, najvise vremena volim napolju da prvodim na vazduhu.. Ne volim centar guzvu, preferiram intimnija mesta ili da sam odvojena sa drustvom gde god da smo odlucili da boravimo

_________________
Izlasci D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10653
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Izlasci Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlasci   Izlasci EmptySub Dec 25, 2021 12:53 am

Mad hatter ::
Ne izlazim već baš dugo, otprilike od srednje. plac Nakon srednje jedini "izlasci" su bile neke kućne žurke.
Pretpostavljam da nisam do sada pronašla vrstu izlaska kakva mi odgovara, kao ni osobu kojoj odgovaraju ista mesta kao meni.
Volela bih da istražim različita mesta za izlaske. Ali pandemija plac
Kathy H. ::
Iskreno baš volim da izlazim. Nije mi mnogo bitno mesto na koje izlazim koliko mi je bitno da se nešto dešava i da mi prijaju ljudi sa kojima idem.
Jedino što nemam neko svoje društvo sa kojem bih išla negde, tako da uglavnom ili idem sa nekom drugaricom ili sa ljudima sa kojima se ne znam toliko dobro, ali želimo da idemo na neki događaj, a nemamo sa kim hahah
Evo, da ne ponavljam. Ahahahah
Mislim da sam tek u lokdaunu shvatila koliko volim izlaske, i momentalno sam se pokajala što dok sam mogla nisam izlazila dovoljno. bbcry Ne kažem da ih nisam volela ranije, samo se nisam trudila da izdvojim vreme za njih, ako ima smisla. hee
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Izlasci Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlasci   Izlasci EmptySre Feb 23, 2022 5:18 am

Selina Kyle ::
Mad hatter ::
Ne izlazim već baš dugo, otprilike od srednje. plac Nakon srednje jedini "izlasci" su bile neke kućne žurke.
Pretpostavljam da nisam do sada pronašla vrstu izlaska kakva mi odgovara, kao ni osobu kojoj odgovaraju ista mesta kao meni.
Volela bih da istražim različita mesta za izlaske. Ali pandemija plac
Kathy H. ::
Iskreno baš volim da izlazim. Nije mi mnogo bitno mesto na koje izlazim koliko mi je bitno da se nešto dešava i da mi prijaju ljudi sa kojima idem.
Jedino što nemam neko svoje društvo sa kojem bih išla negde, tako da uglavnom ili idem sa nekom drugaricom ili sa ljudima sa kojima se ne znam toliko dobro, ali želimo da idemo na neki događaj, a nemamo sa kim hahah
Evo, da ne ponavljam. Ahahahah
Mislim da sam tek u lokdaunu shvatila koliko volim izlaske, i momentalno sam se pokajala što dok sam mogla nisam izlazila dovoljno. bbcry Ne kažem da ih nisam volela ranije, samo se nisam trudila da izdvojim vreme za njih, ako ima smisla. hee
Takođe. A sve više se plašim da to neću ni popraviti, ideja izlazaka trenutno mi izaziva nelagodu i nisam sigurna kada i kako će to uopšte prestati.

_________________
our house is a very, very, very fine house Izlasci E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlasci Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlasci   Izlasci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlasci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Događaji-
Skoči na: