~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Doček Nove godine

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48537
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Doček Nove godine Empty
PočaljiNaslov: Doček Nove godine   Doček Nove godine EmptyPon Dec 27, 2021 12:42 am

new year Kako najviše volite da provodite dočeke Nove godine?
Koliko značaja pridajete toj noći?
Koristite li pirotehniku?
Šta vas najviše raduje po pitanju dočeka?

_________________
our house is a very, very, very fine house Doček Nove godine E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10650
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Doček Nove godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Doček Nove godine   Doček Nove godine EmptyNed Jan 02, 2022 10:46 pm

Kako najviše volite da provodite dočeke Nove godine? "Skromno, u krugu porodice" Very Happy Ne znam, uvek mi nešto drugo odgovara, ali iskreno najviše volim da sam na nekoj kućnoj žurci ili napolju, u gradu.
Koliko značaja pridajete toj noći? Ni malo, ni puno. Nije baš da mi je "kao i svako drugo veče", ali ni ne posvećujem previše pažnje organizaciji dočeka. Volim da ga obeležim i da se lepo provedem, ne volim da ga "prespavam" i slično, ali ne volim da dižem veliku galamu oko njega.
Koristite li pirotehniku? Ne, iskreno ja ne podnosim petarde Doček Nove godine 1f605Okej mi je da gledam vatromet sa neke pristojne udaljenosti XD
Šta vas najviše raduje po pitanju dočeka? Pa standardno, praznična euforija, društvo, provod, optimizam :,) Mada ja uvek budem emotivna oko Nove godine zbog toga što vreme brzo prolazi haha

Nikad nisam bila na reprizi Nove godine. Uglavnom se oporavljam od dočeka da ne stignem ni da pomislim na reprizu hahaha ss Takođe se ne sećam kad sam poslednji put slavila Srpsku Novu godinu, pošto uvek imam neke obaveze oko tog datuma Doček Nove godine 1f64e
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27792
Datum pristupa : 05.10.2009

Doček Nove godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Doček Nove godine   Doček Nove godine EmptyČet Jan 06, 2022 3:40 pm

Kako najviše volite da provodite dočeke Nove godine?
Volim da sam okruzena bliskim ljudima, i ja volim sebe da sreim malo kao cisto da pokazem inicijative apropo te veceri inace nisam nikad bilja ni ljubitelj ni pokretac akcije, cisto obelezanje ispostujem
Koliko značaja pridajete toj noći?
ne previse
Koristite li pirotehniku?
ne
Šta vas najviše raduje po pitanju dočeka?
to sto me raduje nema veze sa ulaskom u novu godinu...

_________________
Doček Nove godine D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Doček Nove godine Empty
PočaljiNaslov: Re: Doček Nove godine   Doček Nove godine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Doček Nove godine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Događaji-
Skoči na: