~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Ginekološko i akušersko nasilje

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter

Broj poruka : 48326
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 26
Datum pristupa : 27.10.2009

Ginekološko i akušersko nasilje Empty
PočaljiNaslov: Ginekološko i akušersko nasilje   Ginekološko i akušersko nasilje EmptyUto Jul 26, 2022 10:40 pm

Na mrežama je sve više ispovesti trudnica i porodilja o nasilju tokom i nakon porođaja, ali i nasilja tokom ginekoloških pregleda.

Da li ste upoznate sa temom ginekološkog i akušerskog nasilja?
Šta vi lično svrstavate pod ginekološko i/ili akušersko nasilje?
Da li mislite da je akušerskog nasilja bilo oduvek a da žene o tome nisu govorile ili smatrate da je nasilje počelo tek skoro?
Da li mislite da je ponašanje akušera i babica bolje prema prema trudnicama čiji partner prisustvuje porođaju?

error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)

Broj poruka : 27435
Datum pristupa : 05.10.2009

Ginekološko i akušersko nasilje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekološko i akušersko nasilje   Ginekološko i akušersko nasilje EmptySre Avg 31, 2022 6:49 pm

Mad hatter ::
Na mrežama je sve više ispovesti trudnica i porodilja o nasilju tokom i nakon porođaja, ali i nasilja tokom ginekoloških pregleda.

Da li ste upoznate sa temom ginekološkog i akušerskog nasilja?
Šta vi lično svrstavate pod ginekološko i/ili akušersko nasilje?
Da li mislite da je akušerskog nasilja bilo oduvek a da žene o tome nisu govorile ili smatrate da je nasilje počelo tek skoro?
Da li mislite da je ponašanje akušera i babica bolje prema prema trudnicama čiji partner prisustvuje porođaju?

Ja zapravo nisam upoznala. Tek skoro sam cula i pocela da razmisljam dublje o tome, kako su se oko mene drugarice pocele baviti bebicama.. Izgoogla sam sad i nasla par clanaka, dosta mi je bio jedan da se iznerviram... ja kada sam cula ovaj pojam nisam mogla ni da zamislim sta se zapravo krije iza toga.. neverovatno mi je da neko cuti o tome hahaha a ovaj deo za partnera se secam da sam u sali naglasila da ako stvarno osetim da situacija ide ka tome, moj partner ce biti tu samnom zajedno sa svojom vojnom opremom i ja cu biti osoba na kojoj ce da vrsi nasilje samo beba koja zeli da izadje plez

Ginekološko i akušersko nasilje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nasilje u partnerskim odnosima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Stavovi-
Skoči na: