~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Suze-potreba ili odraz slabosti

Ići dole 
+20
_ladymadrid
Decode
Wolfgirl
Ena :)
queen.
gotcha.
Elizabeth
Mad hatter
stargirl
Margita
Mon amour
- ѕнσραнσℓι¢ -
Anđela ^^
Amyicha
~Evil Mastermind~
Aleksandra
error(no.23)
Meredith Rosario Sulez
moonchild.
enfant du monde
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
stargirl
she belives
she belives
stargirl


Broj poruka : 3825
Horoskopski znak : Devica
Godine : 23
Datum pristupa : 22.12.2011

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyUto Apr 17, 2012 3:05 pm

Za mene su suze i jedno i drugo.Često plačem.Ali samo zato što ne postoji osoba kojoj mogu da verujem i kažem sve što mi je na srcu.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptySub Maj 05, 2012 7:16 pm

Ja definitivno ne mogu da objasnim rečima koliko se meni jebeno plače.

_________________
our house is a very, very, very fine house Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Anđela ^^
Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun
Anđela ^^


Broj poruka : 22138
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 26
Datum pristupa : 24.03.2010

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptySub Maj 05, 2012 11:47 pm

kurva sudbina. ::
Ja definitivno ne mogu da objasnim rečima koliko se meni jebeno plače.
Nadam se da će biti bolje ♥
Priznajem da i meni dođu ti dani, na primer pre neki dan mi se toliko plakalo ali jednostavno ne izlaze suze iz mene pa to ti je.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyNed Maj 06, 2012 2:49 pm

Citat :
Nadam se da će biti bolje ♥
Priznajem da i meni dođu ti dani, na primer pre neki dan mi se toliko plakalo ali jednostavno ne izlaze suze iz mene pa to ti je.
Kako si brižna. :'3 Hvala ti♥
To, baš ne izlaze suze. Baš osećam da mogu da plačem, zaplačem..i ne mogu dalje.

_________________
our house is a very, very, very fine house Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Anđela ^^
Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun
Anđela ^^


Broj poruka : 22138
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 26
Datum pristupa : 24.03.2010

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyNed Maj 06, 2012 2:52 pm

Uvek ♥
Da, da..baš to, nema suza a plače mi se mnogo. Ko zna zašto je i to dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
La curiosidad mató al gato
La curiosidad mató al gato
Mon amour


Broj poruka : 36133
Horoskopski znak : Rak
Godine : 32
Datum pristupa : 14.10.2010
Lokacija : Bratislava

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyNed Jul 01, 2012 12:00 am

Sad baš retko plačem, poslednji put kad sam baš ono plakala je kad sam se s ocem posvađala i to žestoko, tad sam se baš potresla, morala sam da popijem bensedin da bih se smirila, i ne znam kako to da objasnim, ali tresle su mi se noge i to baš puno, nisam mogla da se smirim, a onda kad sam legla krenula sam da plačem i zbog babe.

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
https://bruno-mars.forumotion.com/forum
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyUto Jul 03, 2012 5:12 am

♥ Little Death ♥ ::
Sad baš retko plačem, poslednji put kad sam baš ono plakala je kad sam se s ocem posvađala i to žestoko, tad sam se baš potresla, morala sam da popijem bensedin da bih se smirila, i ne znam kako to da objasnim, ali tresle su mi se noge i to baš puno, nisam mogla da se smirim, a onda kad sam legla krenula sam da plačem i zbog babe.
Šta se desilo? Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
La curiosidad mató al gato
La curiosidad mató al gato
Mon amour


Broj poruka : 36133
Horoskopski znak : Rak
Godine : 32
Datum pristupa : 14.10.2010
Lokacija : Bratislava

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyUto Jul 03, 2012 2:47 pm

lilith ::
♥ Little Death ♥ ::
Sad baš retko plačem, poslednji put kad sam baš ono plakala je kad sam se s ocem posvađala i to žestoko, tad sam se baš potresla, morala sam da popijem bensedin da bih se smirila, i ne znam kako to da objasnim, ali tresle su mi se noge i to baš puno, nisam mogla da se smirim, a onda kad sam legla krenula sam da plačem i zbog babe.
Šta se desilo? Neutral
Pa moj otac je ljut jer necu vise da idem u selo. A ja sam tamo radila svasta: cuvala ovce, mesila i pekla hleb, kuvala, cistila, leti pomagala u skupljanju sena i sljiva..i sad je ljut posto sve mora da radi sam. A tad kad je bio ovde, u mojoj sobi nije bilo svetla, nesto se bilo pokvarilo, a ja nisam mogla da legnem rano, pa sam otisla u kupatilo da ucim, i njemu je to zasmetalo, rekao je: "Ti nisi normalna, ko jos uci u kupatilu, to jos nisam video" a ja sam ga pitala "Jel ti smetam?" i onda smo poceli da vicemo jedno na drugo...ne zelim vise da se secam toga, zelim da zaboravim, ali ne mogu Sad

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
https://bruno-mars.forumotion.com/forum
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptySub Jul 07, 2012 2:06 pm

Ou, Mico♥
Ja znam kako ti je, ja uvek moram da plačem zbog svojih roditelja. Jel sad bolje? Samo probaj da iskuliraš.

_________________
our house is a very, very, very fine house Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
enfant du monde
Mesečeva kći
Mesečeva kći
enfant du monde


Broj poruka : 13673
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 19.12.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptySub Jul 07, 2012 6:30 pm

Pokušaj da obraćaš što manje pažnje i da ostaneš smirena, znam da je teško, razumem.
I ja se uvek svađam sa svojima, posebno sa majkom, i ona je jedina koja može uvek da me rasplače. Biće sve to bolje. ♥♥
Nazad na vrh Ići dole
stargirl
she belives
she belives
stargirl


Broj poruka : 3825
Horoskopski znak : Devica
Godine : 23
Datum pristupa : 22.12.2011

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyPon Jul 16, 2012 3:49 pm

I ja se jako često svađam sa svojom majkom.Non-stop mi govori kako sam predebela,kako sam nezahvalna.
Sinoć sam plakala i jednostavno nisam mogla da se zaustavim.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27854
Datum pristupa : 05.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyNed Jul 22, 2012 11:42 pm

ja nisam plakala ne pamtim otkad.. cak ni kad hocu da placem,kako bih iskazala svoja iskrena osecanja,nmg...
A inace shvatam vas sve u potpunosti, i ja se non-stop svadjam s mojima :/ vecito se derem i raspravljam... aaa sto je naajjace od svega posle se ponasamo ko da se nista nije desilo -.-'
Nazad na vrh Ići dole
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110081
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyPon Jul 23, 2012 12:21 am

Citat :
Ne volim da plačem jer želim da budem jaka i da ostavljam takav utisak. A mnogo mi je teško da se suzdržavam od plakanja jer sam jakojako osetljiva.
Takodje.Ne pamtim kad sam poslednji put plakala pred nekim.Uvek kad sam sama.U poslednje vreme cesto placem,obicno svako vece,naravno da niko ne vidi.Za mene suze jesu odraz slabosti,mozda i vise nego potreba.Nekako mi i ne bude lakse kad se isplacem,samo se osecam glupo i prazno.Mada,na neki nacin mi pomalo i prija da placem.Ne znam zasto.

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
queen.
~VIP Clan~
~VIP Clan~
queen.


Broj poruka : 3882
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 29
Datum pristupa : 30.09.2012
Lokacija : Manhattan elite

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptyNed Sep 30, 2012 9:45 pm

Općenito mislim da su suze nekako potreba. Nekada jednostavno nemaš drugog izbora, ne možeš racionalno razmišljat ako ne izbaciš sve iz sebe. Nekada je rješenje plakanje.
Nikada ne plačem u javnosti, osim ako sam na sprovodu ( ali to je sasvim druga priča ) jer mi nije ugodno. Ne želim svakom dopustiti da vidi gdje sam slaba. Ljudi kada te gledaju dok plačeš pronalaze tvoje najslabije točke.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27854
Datum pristupa : 05.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 EmptySub Dec 01, 2012 10:58 pm

i ova godina prodje,a ja ni jednu suzu :-D

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Suze-potreba ili odraz slabosti
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Stavovi-
Skoči na: