~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Suze-potreba ili odraz slabosti

Ići dole 
+20
_ladymadrid
Decode
Wolfgirl
Ena :)
queen.
gotcha.
Elizabeth
Mad hatter
stargirl
Margita
Mon amour
- ѕнσραнσℓι¢ -
Anđela ^^
Amyicha
~Evil Mastermind~
Aleksandra
error(no.23)
Meredith Rosario Sulez
moonchild.
enfant du monde
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ena :)
I wanna go
I wanna go
Ena :)


Broj poruka : 267
Horoskopski znak : Ribe
Godine : 26
Datum pristupa : 20.12.2012
Lokacija : Serbia

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyNed Dec 23, 2012 1:21 am

Pa,moglo bi se reći Smile
Najviše zbog tate i problema u porodici bbcry
Nazad na vrh Ići dole
queen.
~VIP Clan~
~VIP Clan~
queen.


Broj poruka : 3882
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 29
Datum pristupa : 30.09.2012
Lokacija : Manhattan elite

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyUto Jan 08, 2013 3:05 pm

Trenutno sada su mi potreba, ne znam na koji način bi izbacila bijes, gnjev i tugu iz sebe.
Nazad na vrh Ići dole
stargirl
she belives
she belives
stargirl


Broj poruka : 3825
Horoskopski znak : Devica
Godine : 23
Datum pristupa : 22.12.2011

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptySre Feb 06, 2013 4:43 pm

skyfall. ::
Općenito mislim da su suze nekako potreba. Nekada jednostavno nemaš drugog izbora, ne možeš racionalno razmišljat ako ne izbaciš sve iz sebe. Nekada je rješenje plakanje.
Nikada ne plačem u javnosti, osim ako sam na sprovodu ( ali to je sasvim druga priča ) jer mi nije ugodno. Ne želim svakom dopustiti da vidi gdje sam slaba. Ljudi kada te gledaju dok plačeš pronalaze tvoje najslabije točke.
Nazad na vrh Ići dole
Wolfgirl
Paparazzi
Paparazzi
Wolfgirl


Broj poruka : 111
Horoskopski znak : Jarac
Godine : 27
Datum pristupa : 21.12.2012
Lokacija : City of dreams...

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyUto Apr 30, 2013 4:06 pm

Placem kada sam sama i kada shvatim da u mom zivotu nema srecnih trenutaka. Mozda 1-put mesecno. :/
Nazad na vrh Ići dole
Decode
I wanna go
I wanna go
avatar


Broj poruka : 226
Datum pristupa : 12.08.2013

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 12:00 pm

Plačem retko.Uglavnom kad sam sama malo mi zasuze oči,i to u najvećoj depresiji...Plakanje pred drugima je izraz slabosti...
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 26
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 1:07 pm

Još uvek nisam sasvim sigurna šta uopšte predstavljaju suze, ali odraz slabosti svakako nisu.
Nazad na vrh Ići dole
_ladymadrid
On the floor
On the floor
_ladymadrid


Broj poruka : 494
Horoskopski znak : Ribe
Godine : 26
Datum pristupa : 06.09.2013
Lokacija : Madrid

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptySub Sep 07, 2013 3:40 pm

autamn girl. ::
Još uvek nisam sasvim sigurna šta uopšte predstavljaju suze, ali odraz slabosti svakako nisu.
Slažem se.
Ja lično retko kada plačem, ne vidim poentu toga, jer kako kažu babe: od plakanje nema vajde:') Jednostavno, kad se nalaziš u teškoj situaciji i posle plakanja ništa se neće promeniti, tako da je glupo trošiti vreme na to. Ne znam, ne smatram suze odrazom slabosti, to sigurno ne, ali i ne volim kada neko plače. I isto se ne osećam bolje niti osećam neko olakšanje ako se isplačem. Zapravo, ako počnem da plačem zbog jedne stvari, onda mi nadođe sve što me čini tužnom, a onda se tek osećam loše i bude mi gore nego da nisam plakala. Ovako, udahnem duboko, ugrizem se za usne i nastavim dalje.
Nazad na vrh Ići dole
http://devetrolangarosa.tumblr.com
Tool
~VIP Clan~
~VIP Clan~
Tool


Broj poruka : 714
Horoskopski znak : Rak
Godine : 26
Datum pristupa : 23.04.2014

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptySub Maj 17, 2014 11:35 am

Suze su reči koje čekaju da budu napisane....

Slažem sa sa Koeljom.Suze su potrebne,suze služe da otpustimo stara verovanja,suze su govor duše,suze su emocije...
Nazad na vrh Ići dole
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110081
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyNed Maj 18, 2014 8:03 pm

U poslednje vreme retko placem.Najcesce placem od besa ili nemoci,eventualno razocaranosti.Obicno se suzdrzavam od toga da placem od tuge,ako mi naidje.Mislim da su suze i potreba i odraz slabosti,jer su ljudi do odredjene granice jaki a kad placu,znaci da posustaju i da su se slomili.

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptySre Avg 24, 2016 6:19 pm

Potreba, ja volim da plačem. Ne volim da plačem pred nekim sa kime nisam bliska. Ne volim da plačem uopšte pred nekim jer sam ružna kada plačem, ne jer pokazujem slabost.
Retko plačem, trudim se da to promenim. Zaista mi je mnogo lakše kada plačem.

_________________
our house is a very, very, very fine house Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 26
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyČet Avg 25, 2016 2:23 pm

Ne secam se kada sam poslednji put plakala. Ponekad mi dodje da zaplacem,ali uspem da se iskontrolisem. Ne znam,mislim da ce mi biti samo jos teze kada placem,jer cu se setiti situacije koja je bila odavno i koja ce me "pogoditi",opet.
Nazad na vrh Ići dole
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10681
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyPet Sep 30, 2016 8:01 am

Ne bude mi uvek lakše kad se isplačem; ako sam sa nekim, osećaću se još gore posle toga, kajaću se što sam dozvolila da me tako preplave emocije. Plakanje ostavljam za sebe. Možda i može da se kaže da mislim da su suze odraz slabosti, ali to tako ne vidim kod drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Kenzo Tenma
Life Goes On
Life Goes On
Kenzo Tenma


Broj poruka : 110081
Horoskopski znak : Strelac
Godine : 28
Datum pristupa : 06.09.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyPet Sep 30, 2016 8:13 pm

Dora Mar ::
ako sam sa nekim, osećaću se još gore posle toga, kajaću se što sam dozvolila da me tako preplave emocije. Plakanje ostavljam za sebe.

Slazem se.Iako to nije nista lose,mene je nekako sramota da placem pred drugima.U poslednje vreme retko placem i drago mi je zbog toga.

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Photo10
When you're in the darkness, you only sink deeper into it.
Keep the light shining.
Nazad na vrh Ići dole
https://girlsthebestalways.forumotion.net
Selina Kyle
もののあわれ
もののあわれ
Selina Kyle


Broj poruka : 10681
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 24
Datum pristupa : 11.10.2013

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyPet Nov 11, 2016 3:08 am

Plače mi se, mnogo. A ne mogu.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27854
Datum pristupa : 05.10.2009

Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 EmptyPet Nov 11, 2016 1:41 pm

Dora Mar ::
Plače mi se, mnogo. A ne mogu.
isto. mada ne place mi se toliko koliko zelim da se isplacem i da zavrsim vec jednom sa tim..

_________________
Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suze-potreba ili odraz slabosti   Suze-potreba ili odraz slabosti - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Suze-potreba ili odraz slabosti
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Stavovi-
Skoči na: