~Girls Forever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalRegistruj sePristupi

 

 Zdrava ishrana

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Zdrava ishrana Empty
PočaljiNaslov: Zdrava ishrana   Zdrava ishrana EmptyUto Avg 31, 2021 11:23 pm

Šta je za vas zdrava ishrana?
Da li se trudite da se hranite zdravo?
Koliko često je za vas u redu "odstupiti" od zdrave ishrane i pojesti nešto nezdravo?
Mislite li da zdrava ishrana sama po sebi ima dovoljno efekta ili je neophodno da zdravu ishranu prati i zdrav način života (regulisan san, fizička aktivnost i sl.)?

_________________
our house is a very, very, very fine house Zdrava ishrana E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
Kathy H.
traljavi pocetak
traljavi pocetak
Kathy H.


Broj poruka : 10532
Horoskopski znak : Ovan
Godine : 26
Datum pristupa : 21.05.2013
Lokacija : NYC

Zdrava ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrava ishrana   Zdrava ishrana EmptyČet Sep 02, 2021 6:59 am

Šta je za vas zdrava ishrana?
Kada neko ima raznovrsnu ishranu ( voce,povrce,meso,mlecni proizvodi, zitarice, orasasti plodovi itd.)

Da li se trudite da se hranite zdravo?
Da, poprilicno

Koliko često je za vas u redu "odstupiti" od zdrave ishrane i pojesti nešto nezdravo?
Kada god neko oseti potrebu za nekom nezdravom hranom. Najcesce jedem nezdravu hranu kada sam u drustvu, sama se jako retko setim da kupim nesto. Uglavnom u PMS-u jedem slatkise.

Mislite li da zdrava ishrana sama po sebi ima dovoljno efekta ili je neophodno da zdravu ishranu prati i zdrav način života (regulisan san, fizička aktivnost i sl.)?
Ja vodim racuna o ishrani pre svega zbog akni. A samo zdrava ishrana barem na meni nema efekta. Samo kada treniram , u kombinaciji sa zdravom ishranom, se vide neki rezultati.
Nazad na vrh Ići dole
Mad hatter
užas postmoderne
užas postmoderne
Mad hatter


Broj poruka : 48567
Horoskopski znak : Vodolija
Godine : 28
Datum pristupa : 27.10.2009

Zdrava ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrava ishrana   Zdrava ishrana EmptySre Maj 04, 2022 7:54 pm

Za mene bi zdrava ishrana za početak bila da zapravo imam sva tri obroka dnevno...
Ne razmišljam mnogo o tome koliko imam zdrave obroke, ukoliko su kuvani odnosno da nije u pitanju pekara i brza hrana.

_________________
our house is a very, very, very fine house Zdrava ishrana E6d90fe544b9853f8532539d8c3a8b08
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Moderator
Moderator
error(no.23)


Broj poruka : 27826
Datum pristupa : 05.10.2009

Zdrava ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrava ishrana   Zdrava ishrana EmptyNed Maj 08, 2022 5:39 pm

Mad hatter ::
Šta je za vas zdrava ishrana?
Da li se trudite da se hranite zdravo?
Koliko često je za vas u redu "odstupiti" od zdrave ishrane i pojesti nešto nezdravo?
Mislite li da zdrava ishrana sama po sebi ima dovoljno efekta ili je neophodno da zdravu ishranu prati i zdrav način života (regulisan san, fizička aktivnost i sl.)?


Zdrava hrana je za mene ne ono sto kupujemo u zdravoj hrani vec nesto sto sami spremamo za pocetak i znamo da smo ubacili zdravije komponent odnosno prirodne sastojke i sl.
Ja iskreno pricam kako se trudim ali ja da se trudim ja bih to i radila kako treba a zapravo se moj trud ogleda u tome sto kupim 10tak zdravih stvaricca i ubacijem ih u svoj jelovnik kako bih imala fiktivan osecaj da se zdravo hranim, makar malo haha
Za mene je cesto da odstupam od toga 90 posto vremena jer u sve zdravo ubacim i ponesto nezdravo i ne drzim se strogo pravila.
Zdrava ishrana nije dovoljna jer nije bitno samo sta jedes vec sta te jede. Stres nas jede. To treba regulisati svakako.

_________________
Zdrava ishrana D8d3668c85712f7e15e277559645f3fe7f3f4ecc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zdrava ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdrava ishrana   Zdrava ishrana Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zdrava ishrana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ishrana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls Forever~ :: Hrana-
Skoči na: